Hakkımızda

Embiodem Doğal Yaşam Ürünleri Hakkında

%100 kendi öz sermayesi ile kurulmuş olan Embiodem Doğal Yaşam Ürünleri ile yaşamınıza değer, sağlığınıza katkıda bulunuyoruz. 2005 yılından bu yana uzman ekibiyle yüksek rakımlı dağlardan, gözlerden uzak ovalardan şifalı bitkileri özenle toplayarak usulüne uygun kurutuyoruz. Son teknoloji makinelerimizle el değmeden paketleyerek  ürünlerimizi müşterilerimize ve bayilerimize ulaştırıyoruz. Firmamız topladığı bitkilerden Türkiye geneli birçok firmaya da ürün tedarik etmektedir.

Doğu ve Güneydoğunun yükselen bir markası olan Embiodem ile Türkiye’deki sağlık, doğal ürünler ve kozmetik sektöründe yerimizi almak için çıktığımız bu yolda Türkiye’de ve yurt dışında farklı markalarımızla hizmet veriyoruz.

Diyarbakır’dan başlayan bu yolculuğumuzda Türkiye’de ve yurt dışında herkesin sağlığını kazanmasına ve ticaretle birlikte herkesin kalkınmasına destek olmak istiyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve hizmeti ön planda tutan firmamız ürün kalitesinden taviz vermeden uzman kimyager ve mühendisleriyle sağlam adımlarla zirveye yürümektedir. “Ya Kalite Ya  Hiç” vizyonuyla bitkisel ürünler, yağlar, çaylar, macunlar, organik kozmetik ürünler ve özel kürleriyle iç ve dış piyasaya güçlü bir şekilde sesini duyurmayı prensip edinmiştir.

Hedefimiz; % 100 müşteri memnuniyeti olup renklendirici, glikoz, aroma vb. gibi katkı maddeleri içermeyen ürünlerimizi, doğal yaşamın sırlarını, gece gündüz demeden insanlara ulaştırmaktır.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ BAKANLIK ONAYLIDIR ve ürünlerimizi Doktor ve Uzman Danışmanlarımız tavsiyeleri doğrultusunda kullanınız.

Unutmayalım ki; derdi veren şifayı da vermiştir. Bizler sadece vesileyiz…

Kaliteli hizmeti ve memnuniyeti prensip edinen firmamızı zirvelere taşıyan müşterilerimize  EMBİODEM ailesi olarak şükran borçluyuz.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve güveniyle kısa sürede Kurumsallaşan firmamız bugün Türkiye’nin birçok yerinde kendi Şubeleriyle hizmet vermekte olup; Bölge Müdürlükleri, Yeni şubeler, Bayii ve Satış noktaları açmaya devam etmektedir.

Firmamızın bayilik şartları ve ürünleri hakkında bilgi almak için +90 530 273 63 71 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.