• İndirimli fiyat

Alıç Yaprağı 40 GR

13,89 ₺
7,89 ₺ 6,00 ₺ kazanın

Kalbe giden kan akışını düzenler ve bu sayede kalp sağlığını koruyucu etki gösterir.Çeşitli damar hastalıklarına karşı iyi bir tedavi seçeneği olarak tercih edilebilir.Solunum yollarında meydana gelen rahatsızlıklarda gözlemlenen belirtileri hafifletir.Kan dolaşımı bozukluğuna bağlı olarak vücutta görülen çeşitli hastalıkları iyileştirir.Kalp krizi riskini en aza indirir.İştah azaltıcı etki gösterir. Bu nedenle diyet döneminde olan kişilere alıç yaprağından yapılan salata tüketimi tavsiye edilir.Anjin gibi göğüs ağrısı rahatsızlıklarında oldukça etkilidir.Uykusuzluk problemleri ile mücadele eden kişilere iyi gelir.

Adet

Alıç Yaprağı 40 GR

Kalbe giden kan akışını düzenler ve bu sayede kalp sağlığını koruyucu etki gösterir.Çeşitli damar hastalıklarına karşı iyi bir tedavi seçeneği olarak tercih edilebilir.Solunum yollarında meydana gelen rahatsızlıklarda gözlemlenen belirtileri hafifletir.Kan dolaşımı bozukluğuna bağlı olarak vücutta görülen çeşitli hastalıkları iyileştirir.Kalp krizi riskini en aza indirir.İştah azaltıcı etki gösterir. Bu nedenle diyet döneminde olan kişilere alıç yaprağından yapılan salata tüketimi tavsiye edilir.Anjin gibi göğüs ağrısı rahatsızlıklarında oldukça etkilidir.Uykusuzluk problemleri ile mücadele eden kişilere iyi gelir.Mide çeperini kuvvetlendirir ve çeşitli mide hastalıklarına karşı doğal bir koruyucu görevini üstlenir.El ve ayaklarında üşüme sorunu yaşayan kişilere iyi bir doğal tedavi seçeneği olabilir.Yüksek tansiyon problemleri ile mücadele eden kişiler üzerinde olumlu etkilerini gösterir.Vücutta yer alan damarlar içerisinde plak oluşumunun önüne geçer. Var olan plakları temizler.Baş ağrısına iyi gelir ve özellikle kronik migren konusunda etkilidir.Sakinleştirici ve sinirleri yatıştırıcı etki gösterir.Kas kasılmalarına ve kaslara bağlı olarak meydana gelen ağrılara iyi gelir.Vücuda zindelik verir ve genel olarak hissedilen yorgunluğun giderilmesini sağlar.

Alıç Yaprağı Nasıl Tüketilebilir?

Alıç yaprağının faydalarını tam anlamıyla görebilmek için bu bitkiyi en doğru hangi şekilde tüketebileceğini öğrenmek isteyen kişilere oldukça popüler olan alıç çayından söz edilebilir. Alıç çayı hazırlanırken yapraklarının yanı sıra yemişlerinin de kullanılması ise bu çaydan alınabilecek olan verimi en üst seviyeye çıkarabilecektir. Buna göre alıç yaprağı çayı tarifini aşağıda verilen malzemelere uygun şekilde hazırlamanın yeterli olacağı söylenebilir.

DOK-002